Saygıdeğer Meslektaşlarım,

4-8 Eylül 2023 tarihlerinde Doğu Anadolu’nun kadim şehri Erzurum’da, Atatürk Üniversitesinin ev sahipliği ve Veteriner Patoloji Derneği Desteği ile  XI. ULUSAL / II. ULUSLARASI VETERİNER PATOLOJİ KONGRESİ düzenlenecektir. Siz değerli katılımcılarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı ifade ediyoruz.

Artık gelenekselleşen ve bu sene de XI. sini düzenleyeceğimiz VETERİNER PATOLOJİ KONGRESİNİ gerçekleştirmek ve siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Veteriner Patoloji alanında çalışan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize farklı ülkeden bilim insanları katılacak olup, Kongremiz bünyesinde 6-7 Eylül 2023 tarihlerinde Davis-Thompson Foundation tarafından bir kurs düzenlenecektir. Kurs programını ve içeriğini kongre web sayfasında bulabilirsiniz.

Kongre web sayfasının adresi https://vetpat2023.atauni.edu.tr/ olup bildiri yükleme ve kongre kayıt sayfası aktifleştirilmiştir.

Katılımcı akademisyenler, sözlü, çevrimiçi ve poster sunum şeklinde katılım sağlayabileceklerdir. Kongrede sunulan bildiriler, yazarın isteğine bağlı olarak, özet ya da tam metin şeklinde bildiri kongre e-kitabında yayımlanacaktır.

Kongre için belirlenen önemli tarihleri aşağıda görebilirsiniz.
Saygılarımızla,


Prof. Dr. Murat YARIM
Veteriner Patoloji Derneği Başkanı

Kongre Özet ve Tam Metin Bildiri Gönderimi İçin Son Tarih: 01.07.2023

Kongre Katılım Ücretlerinin Yatırılması için Son Tarih: 31.07.2023

Kongre Tarihleri: 04-08 Eylül 2023